Návrhy stage designu

Připravíme pro Vaši akci design scény na základě Vašeho zadání.

Kde se uplatní kvalitní design?
- stage koncertů a hudebních festivalů
- scéna společenských akcí, dekorace celého prostoru, ve kterém akce probíhá
- výstavní stánky
- předváděcí akce, představování nových produktů
... Prakticky všude ...

Design? K čemu je to dobré?

Neotřelý design Vaší akce, který kombinuje zajímavé dekorace, překvapivé nápady zakomponované do scény a celkovou světelnou kompozici upoutá pozornost návštěvníků. Vždy záleží na charakteru akce, na kterou je třeba design navrhnout. Při návrhu scény se snažíme zkombinovat veškeré požadavky zákazníka s možnostmi prostoru, ve kterém bude scéna postavena.

Design scény jde ruku v ruce se světelnou technikou, proto při návrhu scény spolupracují naši designéři a osvětlovači, aby dekorace a světla ve výsledku tvořili jeden kompaktní celek.

Od návrhu k realizaci

Návrh scény (nebo komplexní návrh designu celé akce) je prvořadě závislý na specifikaci místa, na který má být navrhnut. Po získání rozměrů místa a specifikace programu, který se má na scéně odehrávat, zpracujeme 3D návrh scény v počítačovém programu, včetně světelné techniky a pódiové techniky. Zákazník díky tomu získá naprosto věrný obraz toho, jak bude scéna jeho akce vypadat v reálu. Vzhledem k našim zkušenostem v oboru již při návrhu scény kalkujume s tím, jakým způsobem bude možné design zrealizovat - tím eliminujeme situace, kdy je v počítačové podobě navrhnuta perfektní scéna, která je ale v dané lokaci nerealizovatelná.

Po schválení designu zákazníkem začneme ś výrobou samotných dekorací, které pak na místě smontujeme do výsledné podoby odpovídající 3D modelu.

TD Promo

Od roku 2005 zajišťuje pražská společnost TD Promo audio vizuální techniku pro rozličné akce a eventy nejen v ČR, ale i v zahraničí.

O SPOLEČNOSTI
REFERENCE
PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Služby

Pro naše klienty zajišťujeme profesionální služby a servis od přípravy projektu až k jeho realizaci.

PRONÁJEM TECHNIKY
SCÉNOGRAFIE
PŘÍPRAVA PROJEKTU
TVORBA OBRAZOVÉHO OBSAHU
INSTALACE A OBSLUHA

Kontakt

TD Promo, s.r.o.
Průmyslová 1472/11, 102 00 Praha - Hostivař

tel: +420 702 045 803
GSM: +420 724 797 630
mail: tdpromo@tdpromo.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
NAVIGACE